Bedrijfsactiviteiten:
ICT Consultancy, advies aan bedrijven over DevOps en Cloud, infra- en applicatiebeheer, softwareontwikkeling en training op het gebied van voorgenoemde onderwerpen.
Alle leden van NLdigital hebben een eigen organisatieprofielpagina. Op welk vlak zijn onze leden expert? Hoe kunnen zij jou ondersteunen? Als lidbedrijf kun je jouw organisatiepagina zelf beheren via het ledenportal.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek bedrijf? Gebruik dan de zoekfunctie en klik op de logo’s voor een achterliggende pagina.
ICT Consultancy, advies aan bedrijven over DevOps en Cloud, infra- en applicatiebeheer, softwareontwikkeling en training op het gebied van voorgenoemde onderwerpen.
NLdigital verwelkomt je graag als nieuw lid. Kijk hier voor meer informatie en om je aan te melden.
Daarom geven we je de controle over de manier waarop wij met je data omgaan. In onze privacyverklaring lees je hoe we dat doen. Hieronder lees je over de cookies die we gebruiken.
Deze cookies zijn noodzakelijk voor het tonen van de website en de bijbehorende functionaliteit, en voor het uitvoeren van de gevraagde dienstverlening.
Lees meerWe optimaliseren continu onze website. Daarvoor analyseren we websitebezoek via Google Analytics. Dit hebben we op de privacyvriendelijke wijze, volgens de handleiding van de Autoriteit Persoonsgegevens, ingericht.
Lees meerMet Linkedincampagnes introduceren we ons collectief en onze diensten in de digitale sector. We slaan gegevens over websitebezoek op om de effectiviteit van onze advertenties te meten (in o.a. Google Analytics en Microsoft Clarity), om advertenties te leveren die relevant zijn en om het aantal keren dat je een advertentie ziet te beperken.
Lees meer